Trusted seller.

Gjuha shqipe (ose thjesht shqipja) është gjuhë dhe degë e veçantë e familjes indo-evropiane që flitet nga rreth 7-10 milionë njerëz në botë, kryesisht në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut, por edhe në zona të tjera të Evropës Juglindore ku ka një popullsi shqiptare, duke përfshirë Malin e Zi dhe Luginën e Preshevës.

Operatore ne gjuhen shqipe nga shtepia dhe oferta profesionale online. .

Gjej pun on line.

.

KARRIKE & TAVOLINA 11 - NIKEL, FUSHE. -Preferohen me eksperience pune ne call center Shqip. 23 Mar 14:53.

class=" fc-falcon">Tiranë, Shqipëri.

al, kerko pune, kerko vende pune, pune nga shtepia, pune online, njoftime falas, oferta pune kerko-fillo. fc-falcon">Tiranë, Shqipëri. kerko oferta pune online part-time ose full-time ne kerko-fillo.

. Trusted seller.

Ofrohet vend pune Operatore ne gjuhen shqipe.

Oferta Pune Capital Company Ofron Mundesi Punesimi Per Team Leader, Retention Dhe Operator Ne Gjuhen Gjermane, Spanjisht Dhe Italis Capital Company kompani qe operon ne fushen e Telekomunikacionit ofron vende pune per: -Team Leader-Retention-Operatore ne gjuhen Gjermane, Spanjisht dhe Italisht Kriteret e.

kerkojme. .

al ofron pune per 5 operatore me eksperience pune ne fusha te ngjashme si call center, telemarketing, shitje online apo agjente marketingu, Part-time 4 ore ( 09-13 dhe 13-17), page fikse plus Bonuse. .

•FJALA SHQIPE NËVENDTË FJALËS SË HUAJ.
Feb 11, 2022 · Mundësi për avansim ne karrierë; Kush jemi NE: Studio Moderna është kompani e shitjes, e cila operon në mbi 20 shtete të botës dhe ka në pronësi brendet e mirënjohura si Top Shop, Dormeo, Delimano, Rovus, Wellneo dhe Walkmaxx.
.

<br>- Të jeni të ambientueshëm me punën ekipore.

Me qëllim të rritjes së stafit për shitës në shitje online hapim konkurs pune për 5 persona që kanë vullnet për të punuar nga shtepia (online) pa dallim gjinije dhe moshe komunikimi.

Operatore online shqip nga shtëpia në kategorinë Biznes dhe punë Kategoritë Automjete Makina Pjesë këmbimi Motoçikleta (mbi 50cc). . Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Operatore ne gjuhen shqip Të gjitha | Punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni.

. Oferta Pune Mundesi Punesimi Nga Shtepia Per Operatore Ne Gjuhen Italiane 📞 Fushata Telecom Italiadhenbsp;♦Kriteret:🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujoreMundesi rritje ne detyre📍Adresa:dhenbsp;Rruga e Kavajes, Tiranedhenbsp;Ju mirepresim!. . Kërkohet operatore në bum. Materialet.

Njoftime Pune-operator ne gjuhen shqipe.

orari punes eshte 09:00 -15:00 dhe 15:00 - 21:00 pagesa baze 40. Pagesa 1,000 Euro 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem 📋Lexo detajet.

Kerkohen 5 Operatore ne gjuhen Shqipe Albest.

.

23 Mar 14:53.

Përshkrim i shkurtër.

Albest.